Zkušenosti uživatelů

Velmi nám záleží na kvalitě našich produktů, a proto u našich zákazníků pavidelně zjišťujeme, jak jsou spokojeni.

Uvažujete o koupi produktu Cemio Metric? Přečtěte si, jak jsou naši zákazníci spokojeni.

Cemio Metric 308 SMART

“Měření s tímto teploměrem je opravdu hračka. Teplotu změřím svým dvou malým dcerám raz dva. Měla jsem ze začátku obavy, zda teploměr měří přesně, ale po srovnání teplot s naším původním rtuťovým teploměrem jsem veškeré obavy ztratila.”

Lenka, 34 let

Cemio Metric 308 SMART

Po přečtení recenzí uživatelů a pořadu Černé ovce, kde naměřil stejně jako lékařský teploměr, zakoupeno, a nelituju. Zkoušela jsem porovnat s rtuťovým teploměrem a naměří přesně stejně. Šikovná vychytávka, kterou se dá během vteřiny změřit teplota, aniž maroda vzbudíte. Koupili jsme už druhý příbuzným, protože kvalitní teploměr je základ domácí lékárničky.

Jana – Heuréka

Cemio Metric 308 SMART

“Rychlé, jednoduché a praktické měření. Líbí se mi ergonomický tvar. Teploměr používám již dva roky a jsem s ním naprostro spokojená. Funkce skenování je super. A praktické je také ukládání. Na rozdíl od jiných přístrojů mám tento teploměr stále v originální krabičce na magnet.”

Tereza, 28 let

Cemio Metric 308 SMART

Skvělý výrobek za ještě lepší cenu. Přesně do ruky. Doteď jsem byla zvyklá na klasický teploměr, který se s tímto vůbec nedá srovnat. Zmáčknout tlačítko, přiložit k čemu a je hotovo. Bez čekání. Dá se s ním měřit i teplota nápojů!

Mária – Heuréka

Cemio Metric 308 SMART

Tento teploměr mohu doporučit všem! Velice rychlé a bezproblémové měření. Jsem s ním naprosto spokojený. Výborná je pro mě i funkce měření vody a nápojů! Zpočátku jsem jako nezkušený tatínek měřil i teplotu vody ve vaničce před koupáním.”

Karel, 38 let

Cemio Metric 308 SMART

Příjemně mě překvapila vysoká přesnost, která souhlasila s klasickým teploměrem. Ovládání je také hodně jednoduché, v zásadě to od člověka nic moc nepotřebuje, stačí to neskladovat v nevhodných podmínkách a vlastně se nic ani řešit nemusí.

Andrei – Heuréka

Potřebujete měřit teplotu?

Produkty řady Cemio Metric jsou tou nejlepší volbou.